Servisní podpora

VISTEC dodává přesné měřicí přístroje pro kapilární měření viskozity, které musí splňovat nejvyšší nároky při zachování jednoduchosti systémů a jejich ovladatelnosti. Přesnost, flexibilita a spolehlivost - VISTEC nabízí osvědčená řešení pro měření viskozity ve výzkumu, kontrole kvality, polymerní chemii a petrochemii. Modularita a široká škála příslušenství umožňuje konfigurovat měřící systémy, které lze použít pro různé aplikace v souladu s mezinárodními standardy. Řešení specifická pro uživatele a aplikace vedou k nejvyšší úrovni bezpečnosti a reprodukovatelnosti. Využijte naše odborné konzultační služby, které vám pomohou s vašimi požadavky. Naši odborníci budou s vámi spolupracovat na sestavení systému, který bude splňovat vaše individuální požadavky - bez ohledu na to, zda plánujete novou instalaci nebo upgrade stávajících systémů. Ale naše podpora jde mnohem dále: Díky našim servisním a údržbářským plánům se ujistíme, že se můžete spolehlivě spolehnout na každoroční výsledky nezávisle na rozpouštědlech, která používáte.

Navrhněte si vlastní konfigurace pro všechny aplikace a standardy. VISTEC nabízí rozsáhlé portfolio viskozimetrů. Od měření ropných výrobků až po polymery a plasty: Naše navrhované konfigurace jsou optimalizovány pro všechny příslušné aplikace a podle příslušných norem.

Monitorování stavu viskozimetrického systému

Efektivní sledování stavu a predikce selhání přístroje jsou základními požadavky na vysokou užitnou hodnotu a maximalizaci použití i v náročném provozním prostředí. Rozbití nebo poškození laboratorního vybavení má jako důsledek neplánované odstavení provozu a je často přímo viditelné ve výsledcích společnosti.

Společnost VISTEC má více než 20 let zkušeností z papírenského a petrochemického průmyslu. Naše řešení postupů pro pravidelné monitorování stavu viskozimetrického systému, nabízí kompletní, nákladově efektivní nástroj pro zajištění rentability vaší údržby a má za úkol:

  • Snížit nepředvídané selhání zařízení a prostoje

  • Provádět údržbu založenou na koordinovaných podmínkách s plánovanými odstávkami

  • Zlepšit životnost a výkon zařízení

Naše hardwarová a softwarová řešení byla vyvinuta v úzké spolupráci se zákazníky v papírenském, petrochemickém a energetickém průmyslu a modulární konstrukce vám umožňuje snadno konfigurovat každý systém podle vašich konkrétních požadavků. Uživatelsky přívětivý software ukazuje stav vašich přístrojů jednoduchým a jasným způsobem, který vám pomáhá správně rozhodovat bez nutnosti komplikovaných analýz.

Někteří naši zákazníci jsou Mondi, Bukoza Holding, Hanon Systems, Lenzing Biocel. Přidejte se k nim a zvolte nás jako svého partnera při podpoře vaší každodenní výrobní činnosti a zejména při kontrole kvality vašich produktů.

Email:  milos.koessler@vistec.cz

© 2019 by Vistec, Contisec

Contisec, spol. s r.o. Werichova 953/15, 152 00 Praha 5

Česká republika  Tel. +420 603 454 281,+420 731 030 543